POSLEDNÍ AKTUALITA

Liga 2023


Vítejte v novém ročníku tenisové ligy.

Jednotlivé skupiny jsou již rozepsány a termín dohrání prvního kola je do konce září 2022.

Dle článku 8 pravidel ligy jsem udělal jednu změnu a tou je postup Štěpána Chlumeckého do první ligy, jako bonifikace za jedinou porážku v sezóně 2022 a to až ve finále.

Nasazení do skupin je podle výsledků posledního kola 2022.

Pokud máte pocit, že je někde nějaká nesrovnalost, prosím, dejte mi co nejdříve vědět.

Hodně úspěch v novém ročníku !!

Olda



Přidáno: 2022-08-22 10:30:41

LIGY

Liga A I kolo 2023


Skupina AKamil RadaHranický Štěpán Pavel ŠírlHrubý TomášChlumecký Štěpán
Kamil Rada
Hranický Štěpán 
Pavel Šírl
Hrubý Tomáš
Chlumecký Štěpán

Přidáno: 2022-05-08 17:19:17

Liga B I kolo 2023


Skupina BPejla Vladimír ml.Mikolášek MarcelFiala PetrPantyo DavidKukla Tomáš
Pejla Vladimír ml.
Mikolášek Marcel
Fiala Petr
Pantyo David
Kukla Tomáš

Přidáno: 2022-05-08 17:32:05

Liga C I kolo 2023


Skupina CVlasák KamilPejla Vladimír st.Korotvička JiříPatera RostislavSouček Robert
Vlasák Kamil
Pejla Vladimír st.
Korotvička Jiří
Patera Rostislav
Souček Robert

Přidáno: 2022-05-08 17:35:27

Liga D I kolo 2023


Skupina DHrubý MiloslavPatetl DavidHranický MichalKupa Oldřich ml.Reisser Miloslav
Hrubý Miloslav
Patetl David
Hranický Michal
Kupa Oldřich ml.
Reisser Miloslav

Přidáno: 2022-05-08 17:35:45

Liga E I kolo 2023


Skupina EKukla FrantišekJan MarečekRohlík MartinHrubý RadekOldřich Kupa st.
Kukla František
Jan Mareček
Rohlík Martin
Hrubý Radek
Oldřich Kupa st.

Přidáno: 2022-05-08 17:36:02

PLAYOFF

Playoff 2022


I. Kolo do 24.7.II. Kolo do 31.7.III kolo do 5.7. předkolo semif
zápas č.zápas č.vítězovézápas č.vítězové
1Kamil Radavs.volný los131 Rada Kamil12 Korotvička Jiří2515vs.18
2Hranický Štěpán vs.Rohlík Martin142 Hranický Štěpán              vs.11 Souček Robert2616vs.17
3Pavel Šírlvs.Peter Sovič153 Šírl Pavelvs.Kukla Tomáš 102719vs.22
4Hrubý Tomášvs.Kukla František164 Hrubý Tomvs.92820vs.21
5Pejla Vladimír ml.vs.Reisser Miloslav175 Pejla ml.vs.Chlumecký Štěpán 8
6Mikolášek Marcelvs.Kupa Oldřich ml.186vs.7
II Kolo poražení - playoff  BIV kolo semifinále A do 10.7.
7Fiala Petrvs.Hranický Michal191 Volný losvs.12 Patera2913vs.26
8Chlumecký Štěpánvs.Patetl David202  Martin Rohlík                 vs.11 Pejla st.3014vs.25
IV kolo semifinále B
9Pantyo Davidvs.Draštík Josef213 Sovič Petervs.Hrubý Miloslav 103124vs.28
10Kukla Tomášvs.Hrubý Miloslav224 Kukla Frant.vs.93223vs.27
11Pejla Vladimír st.vs.Souček Robert235 Reisser M.vs.Patetl David 8Finále A 13.7.
3329vs.30
12Korotvička Jiřívs.Patera Rostislav246vs.7Finále B. 13.7
3431vs.32

Přidáno: 2022-07-22 12:18:36